Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych

FLT Spółka jawna M. Wantrych zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie wózków widłowych i podnośników koszowych.

Naszym klientom oferujemy:

  • wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy wózków widłowych i podnośników koszowych
  • serwis wózków widłowych i podnośników koszowych
  • sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych
  • części zamienne do wózków widłowych i podnośników koszowych
Poznaj naszą firmę Poznaj naszą ofertę

FLT Spółka jawna

Centrala Firmy

Adres:

ul. Gorlicka 40
51-314 Wrocław


Wspólnicy


Michał Wantrych
tel. +48 71 707 09 75 wew. 25
tel.+48 667 254 231
e-mail: m.wantrych@flt-service.pl

Artur Jaska
tel. +48 71 707 09 75 wew. 25
tel.+48 669 272 527
e-mail: artur@flt-service.pl


Sekretariat i administracja


Joanna Tomaszek
tel. +48 71 707 09 75 wew. 25
tel. +48 71 346 14 09
e-mail: biuro@flt-service.pl


Kierownik Serwisu


Mariusz Wójtowicz
tel. +48 71 707 09 75 wew. 21
tel.
+48 530 557 926
e-mail: mariusz.wojtowicz@flt-service.pl


Dział Serwisu i Części Zamiennych


Anna Snopek
tel. +48 71 707 09 75 wew 23
tel.
+48 530 568 218
e-mail: anna.snopek@flt-service.pl


Dyrektor Handlowy


Jakub Pawluk
tel. +48 71 707 09 75
tel.+48 781 705 105
e-mail: jakub.pawluk@flt-service.pl


Dział Wynajmu i Sprzedaży


Damian Sowiński
tel. +48 71 707 09 75 wew. 26
tel.+48 605 136 186
e-mail: damian@flt-service.pl

Benedykt Lubański
tel. +48 71 707 09 75 wew. 26
tel.+48 536 554 574
e-mail: b.lubanski@flt-service.pl

Aleksandra Sznajder
tel. +48 71 707 09 75 wew. 24
tel.+48 603 151 338
e-mail: aleksandra.sznajder@flt-service.pl


Dział Marketingu


Angelika Kumanowska
tel. +48 71 707 09 75 wew. 24
tel.+48 601 574 544
e-mail: angelika.kumanowska@flt-service.pl


Dział Rekrutacji


e-mail: rekrutacja@flt-service.pl

FLT Spółka jawna

Oddział na Śląsku

Adres:

Kuźnica Piaskowa 63
42-510 Wojkowice Kościelne


Dział Wynajmu i Sprzedaży


Patryk Młynarczyk
tel. +48 605 624 324
tel. +48 32 750 65 80
e-mail: patryk@flt-service.pl


Kierownik Serwisu


Arkadiusz Krasoń
tel. 601 753 553
e-mail: arkadiusz@flt-service.pl

FLT Spółka jawna

Oddział w Opolu


Dział Wynajmu i Sprzedaży


Benedykt Lubański
tel. +48 536 554 574
tel. +48 71 707 09 75 wew. 26
e-mail: b.lubanski@flt-service.pl


Pokaż FLT na większej mapie

Nasze usługi świadczymy w miastach:

Mapa świadczenia naszych usług
  • Bielawa
  • Brzeg Dolny
  • Dzierżoniów
  • Jelcz Laskowice
  • Jelenia Góra
  • Katowice
  • Kąty Wrocławskie
  • Kłodzko
  • Legnica
  • Lubin
  • Milicz
  • Namysłów
  • Oława
  • Oleśnica
  • Opole
  • Środa Śląska
  • Świdnica
  • Syców
  • Trzebnica
  • Wałbrzych
  • Wołów
  • Wrocław
  • Ząbkowice Śląskie
  • Żmigród