UniCarriers – japońska technologia, szwedzki design, europejski duch innowacyjności.

UniCarriers – by zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług i komfort pracy

Wózki z napędem spalinowym czy elektrycznym

Regulacje prawne dotyczące wymagań dla maszyn używanych wewnątrz obiektów oraz rygorystyczne przepisy dotyczące emisji spalin powodują zmiany w tendencjach wyboru wózków widłowych. Od kilku lat wózki z napędem elektrycznym są coraz częściej wybierane przez klientów. Wyraźny wzrost sprzedaży elektrycznych wózków widłowych powinien zostać utrzymany przez następne lata z uwagi na korzystną koniunkturę na rynku powierzchni magazynowych. Nie oznacza to jednak rezygnacji z wózków spalinowych, które nadal stanowią ponad 20% całego rynku urządzeń transportu bliskiego. Swoją popularność zawdzięczają zastosowaniu w szeroko pojętej obsłudze zewnętrznej, gdzie mobilność oraz uniwersalność stanowią główne kryteria.

Wózki widłowe UniCarriers

Innowacyjne produkty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz zmieniającym się trendom powstała grupa UniCarriers. Stworzona przez 3 japońskich udziałowców (INCJ, NISSAN Motor i Hitachi Construction Machinery) jest globalnym koncernem ukierunkowanym tylko i wyłącznie na rynek urządzeń transportu bliskiego. Konsolidacja zapewniła dostęp do szerokiej gamy rozwiązań, co poskutkowało wprowadzeniem na rynek nowych, innowacyjnych produktów tj. wózek VNA serii URS, który zdobył  nagrodę IFOY2015.

UniCarriers prowadzi ciągłe badania by ulepszać swoje wózki widłowe. Wprowadza innowacyjne rozwiązania oraz dostosowuje wózki widłowe do potrzeb klientów.

UniCarriers w 2018 roku wprowadziło w projekcie wózków serii ZX modyfikacje, które dostosowały je do aktualnych przepisów europejskich. W związku z tym seria ZX ponownie trafiła do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Doceniony design

UniCarriers to coś więcej niż globalny koncern wózków widłowych. Wózek widłowy TX-3 został nagrodzony RED DOT AWARD 2018. Nagroda ta uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Nazywana jest nawet „Oscarem designu”.

UniCarriers to połączenie japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego designu i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności.

Źródło: https://log4.pl