Niezawodna seria wózków widłowych MX

Seria wózków widłowych MX marki UniCarriers łączy w sobie efektywność z łatwością obsługi. Została zaprojektowana z myślą o operatorze Najzwrotniejsza w swojej klasie tworzy komfortowe środowisko pracy.  Wózki serii MX są wyposażony w narzędzia, które sprawiają, że jazda nimi jest tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe.

Uniwersalność i wręcz niewiarygodna wydajność wózków widłowych MX powoduje, że mogą być używane w każdym miejscu i o dowolnej porze. 

Seria MX marki UniCarriers

MX to wytrzymały, czterokołowy wózek z przeciwwagą, który za każdym razem wykona stawiane przed nim zadanie. Zapewniając łatwą obsługę i pełną kontrolę. Dzięki użyciu wielu najnowszych technologii, innowacyjne funkcje wózka zapewniają bezpieczną, szybką i wydajną pracę przy zmniejszeniu kosztów.

Najważniejsze funkcje:

  • Sensitive Drive System (SDS) – wygładza ruchy początkowe i zatrzymujące, które dostosowują się do prędkości ruchów stóp operatora.

  • Zadziwiająca zwrotność – tylna oś porusza się w pełnym zakresie 100 °co w połączeniu z podwójnymi silnikami napędowymi pozwala natychmiastowo obracać się na miejscu w sposób płynny.

  • System Inteligentnego wykrywania kąta skrętu i zmniejszenie prędkość w czasie manewru zapewnia uzyskanie maksymalnej stabilności przy precyzyjnym pokonywaniu zakrętów.

  • Uszczelnione hamulce tarczowe są chronione przed czynnikami atmosferycznymi i praktycznie nie wymagają konserwacji.

  • Układ kierownicy jest idealnie wyważony, a jego rozmiar zoptymalizowany co zapewnia zwrotność przy każdej prędkości.

  • Przycisk F2 z prostym sterowaniem kciukiem pozwala na pracę bez odrywania wzroku od ładunku – opcje obejmują zwolnienie zacisku i automatyczne centrowanie przechyłu.

Źródło: https://log4.pl