Wózki wysokiego składowania

Magazyny wysokiego składowania znakomicie wykorzystują powierzchnię użytkową. Jednak podnoszenie ładunków ważących ponad 1 000 kg na wysokość ponad 10 metrów to prawdziwe wyzwanie, zarówno dla kierowców, jak i dla wózków widłowych.

Odpowiedzią na to wyzwanie są wózki wysokiego składowania marki UniCarriers. Jak pokazują niektóre firmy, magazyny wykorzystujące wózki wysokiego składowania UniCarriers mogą doskonale prosperować i przynosić wiele korzyści.

UniCarriers w firmie Britvic

Jednym z przykładów jest firma Britvic, główny brytyjski producent napojów bezalkoholowych, który wykorzystuje magazyn wysokiego składowania w Leeds w Anglii.

Firma Britvic potrzebowała solidnych wózków widłowych, które poradziłyby sobie z trudnymi zadaniami związanymi z transportem ładunków przez 24 godzinny dziennie. Niezwykle istotne było również, by wózki wysokiego składowania były precyzyjne oraz łatwe w obsłudze. Zapewnia to bowiem utrzymanie optymalnego czasu pracy, wysokiego poziomu ergonomii i bezpieczeństwa. Wszystkie te elementy składają się na spełnienie wysokich wewnętrznych standardów firmy Britvic oraz przestrzeganie panującego prawa.

UniCarrierz przez analizę, dokonane modyfikacje wózków widłowych, innowacyjny system wymiany akumulatorów oraz kompleksową umowę serwisową zapewnia to wszystko. Co więcej, wszystkie zadania stawiane każdego dnia kierownikowi magazynu oraz operatora wózków widłowych zostały uproszczone.

Dowiedzieć się więcej o doświadczeniach firmy Britvic
oraz sposobie w jaki wykorzystuje wózki wysokiego składowania.

Poznaj ofertę wózków UniCarriers: https://www.flt-service.com.pl