Mini kierownica w serii TX

Miło nam poinformować, że w wózkach UniCarriers w serii TX pojawiły się nowe opcje. Tradycyjne koło kierownicy z kolumną zostało całkowicie zdemontowane. Zostało zastąpione specjalnym ruchomym lewym podłokietnikiem ze zintegrowaną mini kierownicą. Opcjonalny pakiet uzupełnia wspornik bezpieczeństwa i schowek na dokumenty.

Neutralna postawa ciała dzięki mini kierownicy

Mini kierownica w wózkach widłowych UniCarriers serii TX z ruchomym podłokietnikiem umożliwia pracę przy zachowaniu „naturalnej postawy ciała”. Dzieje się tak dzięki możliwości dostosowania wysokość i długość podłokietnika. By osiągnąć najlepszą postawę ciała do pracy, należy wyreguluj wysokość podłokietnika tak, aby ramię było jak najbliżej ciała. Następnie wyreguluj długość podłokietnika tak, aby uzyskać kąt 90° pomiędzy ramieniem a przedramieniem.

Bezpieczeństwo dzięki mini kierownicy

Mini kierownica łączy w sobie różne funkcje bezpieczeństwa.

Funkcja blokady podłokietnika: Podłokietnik musi być opuszczony w dół, aby umożliwić jazdę i obsługę funkcji hydraulicznych. Oznacza to, że jeśli podłokietnik jest podniesiony do góry, funkcja jazdy i hydraulika są zablokowane.

Wspornik bezpieczeństwa: w przypadku uderzenia czołowego lub przewrócenia wózka, operator może chwycić przedni wspornik bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z naszym doradcą i dobierz wózek spełniający Twoje oczekiwania: https://www.flt-service.com.pl